21:57 >> 22:05

0

Od srpskih predstavnika samo su Lazović i Ilić mogli da se raduju pobedi

Copyright Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Rezultati 25. kola Serije A će nekoga obradovati, a nekoga rastužiti. Sa osmehom će biti Inter i Juventus, dok će potpuno suprotna osećanja imati Milan, Fjorentina i Torino.

Stefano Pjoli i njegov tim polako odustaje od borbe za Skudeto. Na svom terenu su odigrali nerešeno protiv Udinezea (1:1). Gosti su bili nadomak pobede, ali je Kesi golom sa penala u sedmom minutu sudijske nadoknade doneo bod domaćinu.

Sada imaju tri boda manje od gradskog rivala i četiri više od Juventusa, ali od oba tima imaju i meč više.

Dušan Vlahović, Nikola Milenković i tim iz Firence su u rezultatskoj krizi. Doživeli su četvrti poraz u poslednjih pet mečeva. Roma je odnela bodove protiv “ljubičastih” (1:2).

Za razliku od njih Darko Lazović i Verona igraju sve bolje. Na gostovanju su rutinski izašli na kraj sa Beneventom (0:3). Darko je odigrao svih 90 minuta, dok je Ivan Ilić duel odgledao sa klupe.

Siniša Mihajlović će ljut otići na Sanremo. Njegov tim je doživeo poraz. Kaljari je odbranio domaći teren – 1:0. Jedini gol postigao je Rugani u 19. minutu i tako je poslao Torino u zonu ispadanja, doduše “bikovi” imaju dva meča manje.