Popović kiksirao, pa savladan: Ali je sudija stupio na snagu i to tek što se golman uhvatio za glavu (VIDEO)

18.08.2022

20:11

0

Velika prednost ostala na snazi

0MET1082 - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana su posao u prvom meču završne runde Lige konferencije protiv maltežanskog Hamruna rešili bukvalno u prvom poluvremenu.

Nakon nešto više od pola sata igre, crno-beli su vodili sa 3:0, te su usledili nešto mirniji minuti.

Međutim, u finišu prvog poluvremena, Hamrun je sa velike udaljenosti imao slobodan udarac, a mladi Aleksandra Popović na golu kluba iz Humske, umalo nije ispao tragičar.

Veliki kiks napravio je Popović, jednu prilično laganu loptu posle slobodnog udarca je ispustio. Golman Partizana je potom krenuo po nju, a u punom naletu ga je kolenom u glavu začakio jedna fudbaler gostiju, koji su u nastavku akcije zatresli praznu mrežu.

Srećom po Partizan, pomoćni sudija je signalizirao na faul, pa je pogodak poništen.

Ali, na terenu je morala i lekarska ekipa, Popović se nakon udarca uhvatio za lice, ali je ubrzo i nastavio meč.