Vožnja koja se ne propušta! Otvoren 57. Sajam automobila sa više od 280 izlagača (FOTO/VIDEO)
Posetioci mogu da vide najnovije modele i inovacije u automobilskoj industriji
Beogradski sajam danas je postao mesto okupljanja ljubitelja motora, automobila i inovacija, jer su svečano otvoreni 57. Međunarodni salon automobila "DDOR BG Car Show 09" i 18. Međunarodni sajam motocikala, kvadova, skutera i opreme Motopešn (Motopassion). Ove godine na sajmu učestvuje više od 280 izlagača, što potvrđuje značaj ovog događaja ne samo u Srbiji, već i u regionu. Posetioci imaju priliku da se upoznaju sa najnovijim modelima vozila, tehnološkim inovacijama, ali i sa trendovima u dizajnu i opremi za motocikle i automobile.
Slogan ovogodišnjeg Međunarodnog salona automobila je "Vožnja koja se ne propušta", a ceremoniju otvaranja uveličao je poznati italijanski automobilski i industrijski dizajner Fabricio Đuđaro, čije prisustvo simbolizuje spoj kreativnosti, inovacija i tehnološkog napretka u automobilskoj industriji.
Tanjug/Dejan Živančević
Njegovo iskustvo i reputacija u svetu automobila dodatno podižu značaj ovog događaja i potvrđuju da Beograd postaje centralna tačka za sve ljubitelje motora u regionu.
Bogata ponuda vozila
Predsednik Nadzornog odbora Beogradskog sajma Marko Blažić, istakao je da je ovogodišnji događaj okupio 216 izlagača automobila i 82 izlagača motocikala, pružajući bogatu ponudu za sve posetioce.
Tanjug printscreen
Pogledaj galeriju
Tanjug printscreen
Pogledaj galeriju
Tanjug printscreen
Pogledaj galeriju
Tanjug printscreen
Pogledaj galeriju
Tanjug printscreen
Pogledaj galeriju
Motopešn sajam, pored standardnih izložaka, nudi i prikaz kvadova, skutera, opreme i dodataka, što posetiocima omogućava da se u potpunosti upoznaju sa svetom motociklizma.
Najnoviji trendovi u vožnji
Beogradski sajam ove godine ne predstavlja samo izložbeni prostor, već i mesto interakcije, razmene iskustava i inovativnih ideja.
Posetioci mogu očekivati razne prezentacije novih modela, priliku za test vožnje, kao i raznovrsne sadržaje koji kombinuju zabavu i edukaciju o najnovijim trendovima u automobilskoj i moto industriji.
Kupio auto iz snova, a dobio noćnu moru: Vraćaju kilometre i do 300.000, menjaju vlasnike kao čarape!
ilustracija
BONUS VIDEO:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari