Vlahović, Kostić, Vlahović! Juve slavi Srbe! Pogledajte orlovsku dominaciju u Salernu! (VIDEO)

0

Stara dama na krilima srpskih reprezentativaca ide ka ekstremno važnoj pobedi

Slavlje Vlahovića i Kostića - Copyright Profimedia

Konačno crno-beli deo Torina ima razloga da vrati osmeh na lice. Ništa prethodnih nedelja nije bilo lepo oko Juventusa, koji je napokon ostvario pobedu u Seriji A. I to zahvaljujući Srbima!

Stara dama gostovala je u Salernu i već do početku drugog poluvremena završila je ceo posao, pošto su im srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić doneli ogromnih, ispostavilo se na kraju i konačnih 3:0.

Duci je najpre u 26. minutu sa bele tačke doneo Juveu prednost, da bi u samom finišu prvog poluvremena upisao i asistenciju reprezentativnom saigraču.

Posle centaršuta sa desne strane, lopta je u kaznenom prostoru došla do srpskog napadača. On je pokušao da uhvati volej, ali to nije uradio na najidealniji način. Ispalo je na kraju dobro, pošto je asistirao Kostiću, koji se sjajno snašao pred golom rivala i poslao loptu u mrežu pored istrčalog Očoe.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Vlahović je postigao svoj drugi gol na meču i tako overio trijumf crno-belih.