Australijan open, 13. dan: Novak utučen nakon poraza, Medvedev napravio preokret za priču!

26.01.2024

14:19

0

Autor: A. S.

Očekuje nas rasplet prvog grend slema u sezoni

Novak Đoković - Copyright Tanjug/AP

Danas su na programu mečevi polufinala u muškoj konkurenciji Australijan opena, a pored Novaka Đokovića i Janika Sinera, igraće i Danil Medvedev i Aleksander Zverev.

Pratite dešavanja 13. dana u Melburnu u lajvu uživo:

Blog uživo

14.08 - Spektakularno polufinale otišlo je na strani Danila Medvedeva!

13.49 - Da li znate ko su sve teniseri koji su pobeđivali Novaka na Australijan openu?

13.28 - Potpuno izjednačen četvrti set Medvedev je uspeo da dobije u taj-brejku, kakav tenis! Idemo u peti set!

12.38 - Preživeo je Medvedev i smanjio na 2:1 u setovima!

11.30 - Zverev stigao i do drugog seta, Medvedev u teškoj situaciji!

10.46 - Zverev dobio prvi set i do sa 7:5! Velika borba, pravi meč završnice jednog grend slema!

10.16 - Evo kada je Novak poslednji put pobeđen u Melburnu! Nećete verovati!

09.53 - Interesantno, ali Siner je Novaka ostavio bez brejk šanse. To dodatno govori o njegovoj ubedljivoj pobedi!

09.47 - Đoković utučen nakon poraza, progovorio o povratku na Australijan open

- Vruća je glava, ne mogu da opišem stvari na pravi način. U narednim danima ću imati na šta da budem ponosan, ali niz mora da se negde završi! Dao sam sve što sam mogao, izgubio sam od igrača kojem će ovo biti prvo finale. Nadam se da ću makar još jednom moći da se vratim i da igram makar još jednom - rekao je Novak na konferenciji nakon meča.

09.45 - Počelo je i drugo polufinale između Medvedeva i Zvereva

09.15 - Statistika nije bila na strani Novaka, potaz je mogao da se nasluti nakon prvog seta.

08.34 - Janik Siner blistao nakon pobede, a prvo govorio o Novaku

08.09 - Nažalost, dan je loše počeo, Novak je eliminisan nakon četiri seta, Siner slavio prilično ubedljivo - 6:1, 6:2, 6:7, 6:3.

07.53 - Novak je bio besan na sudiju jer nije smirio navijače, čak ga je ponudio i čajem!

07.33 - Jednom navijaču je pozlilo na tribinama, usledila je kratka pauza kako bi doktor intervenisao