Partizan da strepi: Ako izbace Slovake idu na ekipu koja je postigla sedam golova Azerbejdžancima

29.07.2021

18:38

0

Autor: Milan Nastić

Rusi se ne šale

Fudbaleri Partizana, ukoliko sačuvaju prednost protiv Dunajske Strede u revanšu i prođu u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, igraće protiv ruskog Sočija.

Ruska ekipa je i u revanšu u Azerbejdžanu slavila ubedljivo sa 4:2, tako da su sa ukupnim rezultatom od 7:2 izbacili Kešle.

Strelci za goste bili su Dugandžić u 21. i 82., Burmistrov u 38 i Prohin u 70. minutu, dok su pogotke za domažine postigli Silva u 52. i Hadžijev u 52. minutu.

Soči u dosadašnjem delu sezone ima tri pobede i dva poraza. Na startu ruskog šampionata je pretrpeo poraz od Nižnji Novgoroda sa 1:0.