Teško stradanje Dunajske Strede u prvenstvu: Partizan video kako treba igrati sa Slovacima

25.07.2021

17:27 >> 17:30

0

Protivnik Partizana izgubio sa 4:1 (3:0) na startu slovačkog šampiona

Copyright MNPress/Nebojša Paraušić Fudbal, UEFA Kup Konferencije, Partizan, Dunajska Streda

Fudbaleri Dunajske Strede nisu napravili dobru uvertiru za revanš meč 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv ekipe Partizana.

Tim mađarskog stručnjaka Antala Nemeta pregažen je u meču prvog kola slovačkog šampionata od strane ekipe Zemplina Mihalovce rezultatom 4:1 (3:0). Ponovo su vicešampioni Slovačke imali jedan period teškog pada koncentracije kao i protiv crno-belih, kada su do 20. minuta igre mogli da prime barem tri gola.

Tu rupu u defanzivi iskoristili su igrači Zemplina koji su od 31. do 45. minuta uspeli da tri puta da savaldaju golmana Jedličku i da reše pitanje pobednika već posle prvog dela utakmice.

Revanš protiv Partizana igraće se u četvrtak u 21.00 u Dunajskoj Stredi.