20:44

0

Do kraja 12. kola ostala je samo jedna utakmica

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Radnika (3:0) u meču 12. kola Superlige Srbije. Golove za Vojvodinu postigli su Norman Kembel u osmom, Aleksa Vukanović u 11. i Radomir Milosavljević u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Vojvodina će u narednom kolu gostovati Čukaričkom, dok će Radnik u Surdulici igrati sa Železničarem.

Radnički iz Niša je bio bolji u Lučanima od Mladosti, a rezultat je bio 2:1. Domaći fudbaleri su poveli golom Patrika Frideja u 35. minutu iz penala. Radnički je do trijumfa stigao golovima Miljana Škrbića u 71. i Vanje Ilića u 81. minutu.

Mladost će u narednom kolu gostovati kragujevačkom Radničkom, dok će niški Radnički na svom terenu dočekati Spartak.

Sutra će biti odigran poslednji meč 12. kola SLS, a u Pančevu od 18 sati sastaće se Železničar i IMT.