Ekskluzivno na 24sedam: Crvena zvezda – Javor, pet golova, tresle se stative i prečke! Hajlajtsi Zvezdine iščupane pobede! (VIDEO)

21.10.2023

21:40

0

Crveno-beli i gosti iz ivanjice na stadionu „Rajko Mitić“ odigrali fantastičan meč

Fudbaleri Crvene zvezde posle meča sa Javorom - Copyright MN Press

Crvena zvezda je nastavila poteru za Partizanom. U 12. kolu Superlige, u uvertiri za gostovanje u Lajpcigu u 3. kolu Lige šampiona (sreda), izabranici Barka Bahara su na „Marakani“ savladali Javor 3:2.

Odigrali su crveno-beli i gosti iz Ivanjice fudbal za sladokusce, mada navijačima srpskog prvaka u drugom poluvremenu nije bilo previše do uživanja.

Pošto su u prvih 45 minuta postigli jedan gol, pogodili stativu i dva puta prečku, Zvezdini fudbaleri su u nastavku umalo od gotovog napravili veresiju.

Kako ih je spasilo Zvezdino dete Jovan Mijatović, ali i sve ostale najzanimljivije detalje sa meča, pogledajte u hajlajtsima, ekskluzivno na portalu 24sedam.