Vojvodina slavi mladog Ivanovića! Dva gola tinejdžera za veliku pobedu u Novom Sadu!

29.09.2023

20:52

0

Autor: G. F.

Odlična utakmica 10. kola Superlige, u kojoj je i IMT mogao do sva tri boda

Mihailo Ivanović - Copyright FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su novu pobedu, pošto su u 10. kolu Superlige savaldali IMT sa 2:1 (1:1).

A post shared by FK Vojvodina (@fk_vojvodina)

Utakmica puna tempa donela je prilično uzbuđenja, a novosadski crveno-beli stigli su do prednosti u 12. minutu preko tinejdžera Mihaila Ivanovića (18).

Videli smo u nastavku i opravdano poništen gol gostima, a onda kada su već počinjali da misle o odmoru i jedan regualran. U 41. minutu Luka Luković je zatresao mrežu Vojvodine. Nekoliko puta je Luković zapretio i u nastavku, ali nije uspeo da se bar još jednom upiše u strelce.

Umesto njega to je učinio strelac prvog gola za domaći tim. Odličnu akciju Kembela i Đurđevića golom je krunisao mladi Ivanović u 73. minutu. Za vođstvo, a ispostaviće se i pobedu Vojvodine od 2:1.