Senzacija u Superligi: Spartak naneo prvi poraz TSC u sezoni!

08.10.2023

20:20

0

Gosti iz Subotice slavili u Bačkoj Topoli sa 2:0, čime su stigli do prvog trijumfa u šampionatu

Vojo Ubiparip - Copyright MN Press

Najveće iznenađenje 11. kola Superlige Srbije ostvario je Spartak iz Subotice koji je u Bačkoj Topoli pobedio TSC sa 2:0.

Inače ovo je prvi poraz TSC od početka sezone, i sad su pali na treće mesto na tabeli, iza Partizana i Crvene zvezde.

Gosti su do tri boda došli iz dva udarca na gol, pogotke su postigli Ubiparip u 52. i Todorski u 66. minut, čime su Subotičani stigli do prvog trijumfa u Superligi Srbije.

Očigledno da TSC polako stiže umor igrajući na dva fronta, a to se najbolje moglo videti u utakmici protiv Spartaka.

U drugom meču Čukarički i Voždovac su igrali 1:1, čime Banovo Brdo za goste predstavlja nepremostivu prepreku već deset godina.

Voždovac je došao u vođstvo u 35. minutu preko Borisava Burmaza, dok su domaćini stigli do izjednačenja preko Singa u 52. minutu.

Izvor: M. N.