Munjevit preokret Vest Hema u Londonu! Dva brza gola domaćina, Kudus umešan u oba slučaja! (VIDEO)

21.09.2023

22:36

0

Autor: G. F.

TSC upao u "crnu rupu" i za 4 minuta od vođstva stigao do minusa od jednog gola

Mohamed Kudus - Copyright Tanjug/AP Photo/Kin Cheung

Fudbaleri TSC igraju svoj prvi meč u grupnoj fazi nekog evropskog takmičenja sa Vest Hemom u Londonu.

Šokirali su sve na stadionu preko Petra Stanića u 48. minutu, ali prednost nisu uspeli dugo da zadrže.

U 66. minutu je posle centaršuta na Kudusa s leve strane, Nemanja Petrović pokušao da zaustavi napadača engleskog tima, ali se lopta od njegove noge odbila u mrežu za 1:1.

Nažalost, samo 4 minuta kasnije Kudus je potpuno preokrenuo rezultat. Ponovo je centaršut došao sa te leve strane, a igrač Vest Hema se dobro snašao i glavom poslao loptu u ugao gola TSC.

Šteta je što su fudbaleri TSC popustili u ta 4 minuta, bili su zasta odlični sve tog crnog perioda.