Startovala Superliga Srbije, golovi i hajlajtsi iz prva dva meča - Ekskluzivno na 24sedam! (VIDEO)

29.07.2023

21:15

0

Čukarički pobedio Radnički iz Niša, Spartak bolji od IMT-a

Čukarički - Radnički - Copyright MN Press

Odigrana su prva dva meča 1. kola Superlige Srbije, u kojem su pobede ostvarile domaće ekipe.

Čukarički je slavio protiv Radnički iz Niša sa 2:0,(0:0) dok je Sparatak u Subotici teže nego što se očekivalo trijumfovao nad novim supreligašem IMT-om sa 2:1 (1:1).

Brđani su do prva tri boda došli u nastavku meč golovima Badamosija u 52. i Ndijajea u zaostavnom vremenu.

Treba istaći da su u prvih 45. minuta promešena dva penala, sa obe strane po jedan.

U drugom susretu, Spartak je pobedio IMT, ali gosti sa Novog Beograda su poprilično namučili domaćine.

Traktoristi su poveli sa 1:0 pogotkom Lukovića u 15. minutu, domaćini dolaze do izjednačenja u 43. preko Đurasovića.

Trijumf Spartaku donosi Hristić u 63. minutu, ali do kraja utakmice su strepeli za pobedu.