aktuelno

Cela Srbija se smeje poruci sa "punta" u Novom Sadu: Jedna rečenica zaustavila je i najnervoznije vozače (VIDEO)

23.06.2026

16:30

0

Autor: Sanja Bojanović

Poruka na automobilu iz Novog Sada postala hit na mrežama

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Cela Srbija se smeje poruci sa "punta" u Novom Sadu: Jedna rečenica zaustavila je i najnervoznije vozače (VIDEO)
Tan2022-3-15_181634884_4 - Copyright Tanjug/Strahinja Aćimović

Saobraćajne gužve, užurbani vozači i zvuk sirena svakodnevica su svakog većeg grada, ali jedna Novosađanka pronašla je originalan način da se izbori sa pritiskom za volanom.

Na društvenim mrežama osvanuo je simpatičan snimak iz Novog Sada koji je brzo privukao pažnju korisnika. Na zadnjem delu automobila "fijat punto" osvanula je poruka koja je mnoge nasmejala:

"Molim vas, ne trubite, plakaću!"

Autor snimka je uz video kratko poručio:

 

 

"Evo jedan zanimljiv snimak iz Novog Sada, nismo joj trubili."

Snimak je za kratko vreme prikupio veliki broj pregleda i reakcija, a korisnici društvenih mreža u komentarima su pohvalili kreativnost i iskrenost vozačice.

Umesto nervoze, rasprava i dodatnog stresa u saobraćaju, ova Novosađanka odlučila je da situaciju okrene na šalu, a njena poruka očigledno je dala rezultat. Kako se može videti na snimku, vozači su imali razumevanja, pa su sirene ostale tihe.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike