Conga kao iz topa: Novak je GOAT - osvojiće 28 grend slemova!

0

Bivši francuski teniser veruje da će Đoković svetskim tenisom vladati još nekoliko godina

Novak Đoković - Copyright AP Photo/Michel Euler

Bivši francuski teniser Žo Vilfrid Conga kao iz topa rekao je da je Novak Đoković GOAT, i da je bez dileme najbolji igrač svih vremena.

On veruje da će Nole još nekoliko godina igrati na viskom nivou i očekuje da osvoji čak 28 grend slemova u karijeri.

- Đoković je GOAT - bez mnogo razmišljanja je rekao Conga i nastavio:

- Mislim da on može da osvoji 25, 26, 27, a možda i 28 grend slem turnira. Vidite kako igra u svojoj 36. godini. Kod njega se nikad ne zna.

Đoković je u ovoj godini bio dominantan teniser, osvojio čak 3 grend slema, završiće osmu godinu zaredom kao prvi na svetu, i oborio mnoge rekorde.

Inače, Noleta do kraja sezone očekuje Završni masters u Torinu, koji startuje u nedelju, kao i finalni Dejvis kup gde će pokušati sa Srbijom drugi put da osvoji Salataru.

Izvor: M. N.