Fudbalski GOAT: Navijači Al Nasr spektakularnom koreografijom fascinirali Ronalda! (VIDEO)

Portugalac im se odužio prelepim golom iz slobodnog udaraca

Copyright Printscreen/Twitter

Definitivno je Kristijano Ronaldo najveća faca u Saudijskoj Arabiji, a to su pokazali i navijači Al Nasr, spektakularnom koreografijom pred meč sa Damacom.

Kada su igrači izlazili na teren, preko cele tribine je raširena koreografija na kojoj je pisalo "GOAT", a tu je bio i njegov lik, kao i broj sedam, inače i zaštitini znak jednog od najboljih igrača svih vremena.

Naravno, ni Portugalac nije bio ravnodušan prema tomje, bio je u čuđenju kada je video, ali se mogao videti i osmeh na licu.

Ronaldo im se odužio na terenu, postigavši prelep gol iz slobodnog udaraca za vođstvo Al Nasr od 2:1, rezultatom kojim je i završena utakmica.

Gosti su poveli u prvom poluvremenu, da bi Al Nasr stigao do preokreta u nastavku golovima Andersona Taliske u 52. minutu i Portugalca četiri minuta kasnije.

Ronaldov Al Nasr je ovom pobedom ostao na trećem mestu sa 23 boda.

Izvor: M. N.