0

Autor: M. N.

Fudbaleri Sasuola pobedili "Staru damu" sa 2:1

sasuolo - Copyright Tanjug/AP/Fabio Ferrari /

Fudbaleri Juventusa nastavljaju da igraju toplo-hladno u novoj sezoni. Novi šok crno-beli iz Torina priredili su svojim navijačima porazom na svom stadionu od Sasuola sa 2:1 u 10. kolu Serije A.

Da bude još gore za domaćine, tri boda su izgubili u 95. minutu golom Lopeza, čime su igrači Sasuola još jednom pokazali da su veoma nezgodna ekipa, pogotovo kad igraju protiv najboljih ekipa u Seriji A.

Gosti su poveli pogotkom Davidea Fratesija u 44. minutu.

Izjednačio je Mekeni prvim golom u sezoni nakon odlično izvedenog prekida kapitena Dibale.

Juventus je svim silama nastojao da dođe do preokreta, ali ovo nije bilo veče za klub iz Torina.

U poslednjim trenucima meča sjajna kontra gostiju, Berardi je idealno proigrao Francuza Maksima Lopeza, koji je poslao loptu iza leđa golmana Perina – 1:2 u 95. minutu.