Nastavlja se seča favorita u Kupu: Spartak ispao od trećeligaša

0

Autor: M. N.

Klub iz Subotice na svom terenu eliminsan na penale od Dubočice

spartak - Copyright MN Press

Posle Čukaričkog i Voždovca koji je eliminisan od trećeligaša u Kupu Srbije, i Spartak je ispao od člana Srpske lige, i to na svom terenu.

Nakon što je bilo 1:1 u regularnom delu utakmice, na Gradskom stadionu u Subotici viđeni su penali posle kojih je Dubočica izbacila "golubove" iz Kupa rezultatom 5:4.

Vojvodina u Novom Sadu nije dozvolila iznenađenje, pošto je sa ubedljivih 5:1 nadigrala Jagodinu.

Iako su gosti poveli u 10. minutu golom Stojanovića, vrlo brzo usledio je veliki preokret "lala".

Redom su pogađali Bastajić u 24. i Simić u 32. minutu u prvom poluvremenu, a u nastavku Đorđević, Čović i Zukić za konačnih 5:1.

U poslednjoj utakmici Kolubara je u Lučanima nadigrala Mladost i prošla u osminu finala pobedom rezultatom 3:2.