Senzacije u Kupu Srbije: Ispali Superligaši Čukarički i Voždovac

27.10.2021

15:38

0

Autor: M. N.

Loznica i Radnički sa Novog Beograda ostvarili najveća iznenađenja 1/16 finala ovog takmičenja

cukaricki - Copyright MN Press

Seča favorita u 1/16 Kupa Srbije gde su ispala dva Superligaša.

Loznica je napravila najveće iznenađenje, jer su u ovoj fazi takmičenja eliminisali Čukarički pobedom sa 1:0.

Čovek odluke bio je Nikola Milinković, koji je pogodak postigao u 31. minutu, i niko nije očekivao da će se tako i završiti ovaj meč u kojem je klub sa Banovog Brda bio apsolutni favorit.

Međutim, ispostavilo se da je 31. minut bio odlučujući i Loznica je uspela da se plasira među 16 najboljih ekipa u Kupu Srbije.

Takođe veliko iznenađenje priredila je ekipa Radničkog sa Novog Beograda koja je eliminisala Voždovac rezultatom 2:1.

Domaćin je posle prvih 45 minuta vodio sa 2:0, a u nastavku "zmajevima" nije bio dovoljan utešni gol Miloša Pantovića.

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra.