Ekskluzivno na 24sedam! Lanetov sin doneo tri boda, Mladost rešila meč već u 1. minutu, hajlajtsi i golovi iz dva "keca" (VIDEO)

08.03.2024

21:37

0

Stara dama iz Novog Sada uz tri boda proslavila 110. rođendan

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Zatvoren je današnji program 24. kola Superlige Srbije, a u oba duela slavili su domaćini. Tako je Mladost pobedila Čukarički sa 1:0, dok je Vojvodina bila bolja od Voždovca, rezultatom 2:1.

Meč u Lučanima je rešen već u prvom minutu, kada je Žarko Udovičić bio strelac. Ispostavilo se da je to bio jedini gol u utakmici.

Sve najvažnije detalje utakmice, kao i jedini pogodak pogledajte ekskluzivno na našem portalu.

Mladost je sada na šestom mestu sa 36 bodova, dok je Čukarički još uvek na četvrtoj poziciji sa dva boda više.

Mnogo uzbudljivije je bilo u Novom Sadu, a Vojvodina je konačno pobedila u prolećnom delu sezone. Golove za tim Božidara Bandovića postigli su Indio Mateus u 83. minutu i Lazar Jovanović u 96. minutu. Jedini precizan u timu Voždovca bio je Junior Flemings u 22. minutu sa bele tačke.

Inače, mladi Lazar je sin nekadašnjeg napadača Srbije i Liverpula, Milana Jovanovića.

Pogledajte i najvažnije detalje i sa ovog meča.

Novosađani su nakon ove pobede na osmom mestu i imaju 34 bodova, dok je Voždovac na 11. poziciji sa 28 bodova.

Takođe, ovaj trijumf bio je najbolji mogući način za proslavu 110. rođendana.