Ekskluzivno na 24sedam! Njukasl-Luton, hajlajtsi i golovi najluđe utakmice Premijer lige! (VIDEO)

03.02.2024

18:43

0

Autor: P.K.

Debitant se dvaput vraćao, nije zadržao 4:2, a pobedio je fudbal!

Karlton Moris - Copyright Tanjug/Owen Humphreys/PA via AP

Kakva ludnica! Ovo može samo Premijer liga! Favorizovani Njukasl dočekao je "davljenika" Luton, a na kraju je pobedio fudbal!

Posle neviđene ludnice, u kojoj je domaćin dva puta vodio, a gost jednom, na kraju je meč završen 4:4!

Šon Longstaf je doveo "svrake" u vođstvo već u sedmom minutu, da bi Ošo izjednačio u 21. Samo dva minuta kasnije, Longstaf je opet vratio Njukasl u prednost, da bi Barkli u 40. minutu doneo 2:2.

A onda drugo poluvreme i šok! Prvo penal u 59, pa onda i Adebajo u 62. donose Lutonu 2:4, samo da bi Njukasl izjednačio u roku od 11 minuta.

Pogledajte sve hajlajtse sa ovog ludog meča, samo na 24sedam!

Istina je da je Njukasl prebogat, ali ne beleži očekivane rezultate. Istina, imao je tim Edija Haua mnogo problema sa povredama. Opet, debitant u Premijer ligi je trebalo da bude sigurna pobeda. Sa druge strane, Luton je u tri meča u 2024. godini osvojio pet bodova i izašao iz opasne zone…