Kraj crnog niza Notingema, uzeli su bod Aston Vili! Možda je derbi začelja, ali je prštalo kao da je borba za titulu!

21:38

0

Šumari stigli do petog boda u Premijer ligi

Tan2022-10-10_23718444_1 - Copyright Tanjug/AP Photo/Rui Vieira

Odličnu utakmicu odigrali su fudbaleri Notingem Foresta i Aston Vile, a konačnih 1:1 verovatno je najpravedniji mogući rezultat.

Poveli su domaći u 15. minutu preko Emanuela Denisa, a konačan rezultat postavio je Ešli Jang, živa legenda Aston Vile samo sedam minuta kasnije.

Iako se radi o duelu dve ekipe koje će se najverovatnije grčevito boriti za opstanak u Premijer ligi, kvalitet fudbala bio je na izuzetno visokom nivou.

Notingem Forest je ovim remijem stigao do petog boda u šampionatu i prekinuo niz od pet vezanih poraza. Aston Vila ima devet bodova i ovo joj je četvrta utakmica u nizu bez poraza.