Fulam bez Mitrovića ne zna za pobedu: Milivojević ušao sa klupe, Palas slavio

15:50

0

Srpski napadač propustio i drugu utakmicu

Fudbaleri Fulama slave pobedu - Copyright Tanjug/Mike Egerton/PA via AP

Fudbaleri Fulama poraženi su u još jednom meču bez Aleksandra Mitrovića. U duelu desetog kola, ekipa Vest Hema je na svom terenu slavila sa 2:1.

Srpski napadač je i ovaj meč morao da posmatra sa tribina, nakon što je u prethodnom kolu, posle samo pola sata igre, protiv Njukasla izašao sa terena zbog bola u listu.

Ipak, njegovi saigrači su dobro krenuli, kako bi nadomestili njegov izostanak i stigli do prednosti već u petom minutu preko Andreasa Pereire.

Ali, na poluvremenu je već bilo nerešeno, 1:1, Džerod Bouven je realizovao jedanaesterac.

U nastavku, Fulam je stigao do pogotka, al se aktivirao VAR, pa su "čekićari" ostali bez prednosti. Vest Hem je ubrzo stigao do potpunog preokreta, Paketa je poslao loptu za Skamaku, a Italijan je pogodio neverovatan lob.

U istom terminu, na terenu su bili i fudbaleri Kristal Palasa, koji su sa 2:1 bili bolji od Lidsa

Gosti su do prednosti stigli preko Struijka, dok je izjednačenje doneo Eduar. U nastavku meča je bilo mirno, ali je Eze matirao goste u finišu meča.

Nešto pre toga, priliku je dobio i Luka Milivojević, pa je učestvovao u slavlju svog Palasa.