Ronaldo obeležio jednu eru - Ušao sa klupe i postigao 700. gol u klupskoj karijeri! (VIDEO)

09.10.2022

20:17 >> 20:29

0

Možda nije u super formi, ali je klasa

Tan2022-10-9_20571991_1 - Copyright Tanjug/AP Photo/Jon Super

Već izvesno vreme, Kristijano Ronaldo nije u prepoznatljivoj formi. Nekada ubitačan napadač, ove sezone u dresu Mančester junajteda na teren ulazi uglavnom tokom drugog poluvremena, a sve je jasnije da ni Crveni đavoli, a ni Portugalac nisu zadovoljni.

Međutim, večeras je sve to palo u zaborav, nakon što je Ronaldo došao do jubilarnog, 700. pogotka!

Junajted je u 10. kolu Premijer lige igrao sa ekipom Evertona, a na poluvremenu su vodili sa 2:1, a meč je obeležio upravo Ronaldo.

Portugalac je i u ovom susretu ušao sa klupe, kada je u 29. minutu, pri rezultatu 1:1, zamenio povređenog Marsijala.

U finišu prvog dela, iskoristio je sjajan pas Kazemira, pogodio za 2:1, a ovaj pogodak je njegov 700. gol u klupskoj karijeri.

Takođe, ovo je njegov prvi pogodak u tekućem šampionatu.

Možda mu sada krene. I njemu, a i Junajtedu. Ako je suditi po ovom meču, Crveni đavoli su upisali bodove.