Revija golova u Surdulici: Dva preokreta i podela bodova

0

Subotić najzaslužniji za remi Radnika i Lučanaca

Revija golova u Surdulici:  Dva preokreta i podela bodova
20210417mmMilova05 - Copyright MN Press

U pretposlednjem meču plej-auta Superlige Srbije, u Surdulici je došlo do podele bodova, 3:3 (1:1). Neverovatan meč odigran je na jugu Srbije, viđena su dva preokreta, a Nemanja Subotić je najzaslužniji za bod koji su uzeli Surduličani.

Tek je sudija dao znak za početak meča, a domaćin je stigao do vođstva. Nemanja Subotić je glavom zakačio loptu, tek toliko da ona završi iza leđa golmanu gostujućeg tima. Tom prilikom, došlo je i do sudara sa defanzivcem Metalca, ali i golmanom, pa su trojica igrača završili na travi.

A onda neverovatan gol, odnosno, golčina. Krajišnik je šutirao sa ivice kaznenog prostora, te je snažan šut bio i te kako precizan, 1:1. I to je sve ono vredno pažnje u prvom poluvremenu.

A u drugom poluvremenu, prava revija golova. Preokrenuli su gosti preko Stojića, da bi samo nekoliko minuta nakon tog pogotka, usledio i novi gol Subotića, 2:2. Bilo je sve otvoreno na pola sata do kraja ovog susreta.

Domaćini su režirali novi preokret i to preko Spasića, ali ekipa Milije Žižića nije došla spremna da izgubi, te je novajlija na terenu, Grbović, pogodio za 3:3.

Do kraja regularnog toka, a i u pet minuta nadoknade, ništa važnije se nije dogodilo.