Da li je meč Zvezde i Čukaričkog skraćen? Samo je Borjan na travi proveo više vremena nego što je sudija nadoknadio

27.04.2022

19:22

0

Srećom po domaćina, kapiten je nastavio meč, pa ostaje nada da povreda nije ozbiljnija

cz-cuka-127 - Copyright MN Press

Crvena zvezda je u trećem kolu plej-ofa na stadionu Rajko Mitić savladala ekipu Čukaričkog sa 1:0, ali ovaj duel će pak ostati upamćen i zbog velike pauze.

Naime, u 66. minutu je došlo do sudara golmana i kapitena domaće ekipe, Milana Borjana, Strahinje Erahovića i Stefana Kovača, a najdeblji kraj je izbukao upravo Borjan.

Kako je reč o golmanu, meč nije mogao biti nastavljen dok mu se ukazivala pomoć, pa je pauza nastavljena sve do 74. minuta.

Srećom po crveno-bele, lekari su uspeli da pruže neophodnu pomoć golmanu, te je nastavio utakmicu, a veliku podršku tada je dobio i od navijača.

Požalio se na povredu kapiten i u finišu meča, ali na travi nije proveo ni minut.

Takođe, bilo je i tri termina za promene.

A sudija je nadoknadio samo četiri minuta. Da li je skraćen meč ili je slobodna procena sudija bila ispravna, sigurno će se govoriti u danima koji dolaze.