Nula na „Čika Dači“! Derbi imenjaka završen bez golova!

15:25

0

Kragujevčani i Nišlije ostali dužni navijačima

20220220ivPartizanRadnickiKg15 - Copyright MN Press

Dolazak Nenada Lalatovića na klupu kragujevačkog Radničkog definitivno je dao željeni rezultat. Iako na „Čika Dači“ ove subote nisu osvojili tri boda protiv imenjaka iz Niša, Kragujevčani su uspeli da ostanu neporaženi u petoj uzastopnoj utakmici – 0:0.

Previše razloga za nezadovoljstvo nemaju ni Nišlije, koje su u šestom vezanom duelu u Linglong Superligi Srbije osvojili makar bod.

Veliku priliku domaći su propustili u 67. minutu. Posle slobodnog udarca iskosa sa leve strane lopta se odbila do Mirića koji je šutirao pravo u golmana Dujmovića. U 73. minutu Piščević je šutirao sa dvasedetak metara ali je pogodio prečku.

U narednom kolu Radnički 1923 će dočekati Vojvodinu, dok će niški Radnički ugostiti Crvenu zvezdu.