aktuelno

Britanski pevač žestoko napao publiku na nastupu: Nikada nas ovde više nećete videti!

15.04.2024

20:49

0

Autor: Vladan Mišić

Na mrežama su stigle brojne prozivke na račun publike

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Britanski pevač žestoko napao publiku na nastupu: Nikada nas ovde više nećete videti!
Dejmon Albarn - Copyright Printscreen/Youtube/Coachella

Dejmon Albarn, vokal britanske grupe Blur žestoko je napao publiku u Koačeli, kalifornijskom gradu gde je održan koncert.

On je, naime, izvodivši velike hitove svoje grupe video da publika veoma slabo reaguje na njegov nastup, pa je rešio da im se grubo obrati.

- Nikad nas više neće videti ovde, pa j**eno možete i da pevate - rekao im je Dejmon posle izvođeja hita "Girls and boys".

Britanski pevač žestoko napao publiku na nastupu: Nikada nas ovde više nećete videti!Printscreen/Youtube/Coachella
Dejmon Albarn

 

Obožavaoci na društvenim mrežama osuli su paljbu po publici u Kaliforniji.

Pisali su kako posetioci festivala treba da se srame zbog apatije koju su pokazali.

"Kalifornija nezaslužuje Dejmona Albarna, ne zaslužuje Blur", glasi jedan komentar.

Britanski pevač žestoko napao publiku na nastupu: Nikada nas ovde više nećete videti!Printscreen/Youtube/Coachella
Dejmon Albarn

 

Muzičar je na neki način predvideo neuspeh na bini.

Pre nastupa na festivalu, Albarn je rekao da je teško proceniti reakciju publike na Koačela festivalu, nazivajući ga "čudnim mestom" gde je publika "na nekoj svojoj planeti".

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike