"Izvadila sam šajze iz usana!" Maja Berović otvoreno o korekciji koju je godinama odlagala
Otkrila je i ko ju je na kraju naterao
Pevačica Maja Berović uoči nastupa u Žitištu otkrila je za jedne medije, između ostalog, i to da je smanjila svoje usne. Vratila je, kako je poručila, prirodan izgled - o čemu je izvesno vreme samo maštala.
Zbog jednog, međutim, odlagala je tu korekciju.
Na kraju, na istu ju je naterao šminker.
- Smanjila sam... Izvadila sam, kako ja, kažem "šajze" iz usana. Jako su me kritikovali i smetalo mi je. Prosto, moje usne su bile deformisane i nikad mi se nije dopadalo. Godinama sam htela (to) da rešim, ali nisam imala hrabrosti - iskrena je bila Maja za "Telegraf", pa je zaključila rečima: Za mene, to je bio neki zahvat odvratan i nisam imala srca i, onda me je šminker nagovorio da odem kod vrhunskog hirurga i sredila sam to. Vratila sam prirodan izgled.
Ranije, podsetimo, po pitanju korekcija, Berovićeva je ispričala kako ju je "Marina Tucaković bila naterala na promene".
- Dobro pevaš, kidaš kako pevaš, ali moraš da budeš riba - prisećala se ona na "WTF" radiju, imitirajući način na koji je Marina govorila, rekavši potom i: Prvo ćeš malo te usne da povećaš, a onda operiši taj nosić... - kroz smeh je pričala Maja.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari