![aktuelno](https://24sedam.rs/files/img/aktuelno.png?a=123)
Odmorite nokte od gela i isprobajte ovu neobičnu tehniku: Savršen "novinski" manikir koji će skrenuti svačiju pažnju (VIDEO)
Biće vam potrebno malo alkohola, novine, ali i lakovi u dve boje
![Odmorite nokte od gela i isprobajte ovu neobičnu tehniku: Savršen "novinski" manikir koji će skrenuti svačiju pažnju (VIDEO)](/data/images/2022-04-16/272257_chelson-tamares-sycc0gqi5s4-unsplash_f.jpg?timestamp=1676761200)
Mnoge žene obožavaju da rade manikir, a dok su neke ljubiteljke klasičnog francuskog manikira, one druge će se radije odlučiti za nešto drugačije i neobično.
Ukoliko spadate u grupu ovih drugih, onda je vreme da malo odmorite od gela i gel laka i isprobate ovu neobičnu, a kreativnu tehniku koja će vas izdvojiti od svih ostalih.
Kakva tehnika je u pitanju?
Vrlo je jednostavna, a radi se uz pomoć novina i sve što vam je potrebno jeste malo alkohola, novine, sivi i bezbojni lak.
Šta je potrebno da uradim?
Prvo sipajte alkohol u neku posudicu, a zatim na nokat nanesite bazu. Nakon toga, nokat potopite u alkohol i držite ga 15-ak sekundi, a onda zalepite parče novine na njega i sačekajte da se slova preslikaju.
Ovu tehniku primenite i na sve ostale nokte, a zatim ih premažite bezbojnim lakom, da se slova ne bi isprala.
Pogledajte video:
BONUS VIDEO:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari