aktuelno

Zašto Elizabet Olsen savetuje kolegama da ne potpisuju ugovore sa Marvelom?

11.06.2023

15:15

0

Autor: Dejan Ćirić

„Oni samo zapošljavaju ljude i puštaju iһ da smisle način da izraze karakter“, istakla je glumica

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Zašto Elizabet Olsen savetuje kolegama da ne potpisuju ugovore sa Marvelom?
Copyright Profimedia

Glumica Elizabet Olsen je u podkastu Happy Sad Confused podelila svoje iskustvo o saradnji sa Marvel DC studijom i tom prilikom savetovala kolege da ne potpisuju ugovore za više filmova.

Komplikovan ugovor

Ona je, kako je navela, bila u problemu sa komplikovanim ugovorom koji je potpisala sa njima, a koji je uticao na mogućnost rada na drugim projektima što je za nju bilo veoma frustrirajuće, kako je istakla i u ranijem intervjuu za Njujork tajms, kada je takođe savetovala kolege da potpisuju ugovore samo za jedan film.

Zašto Elizabet Olsen savetuje kolegama da ne potpisuju ugovore sa Marvelom?Profimedia
 

- To me je udaljilo od fizičke mogućnosti da radim određene poslove za koje sam mislila da su više usklađeni sa stvarima u kojima sam uživala kao član publike.

Nikada ne govore kako da se pripremiš

Na pitanje da li se vraća franšizi „Doktor Strejndž“ u ulozi Vande Maksimof, Elizabet je odgovorila:

- Trebalo bi da se vratim. Ali ne znam. Želim da fanovi budu tako agresivni i da uplaše Marvel da to urade - našalila se ona i dodala:

- To nije dobar način da se bilo šta radi, povlačim ovo što sam rekla. Niko ne treba da koristi silu.

 

 

 - Problem sa njima je što ti nikada ne govore kako da se pripremiš. Oni samo zapošljavaju ljude i puštaju iһ da smisle način da izraze karakter. Daće vam trenera ako želite, ali to je to - zaključila je Olsen.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike