
Povratak "Potere": Jovan Memedović održao emotivan govor u čast Miloradu Milinkoviću
U narednim mesecima, kao najbolji omaž gledaćete unapred snimljene epizode u kojima je u ulozi tragača upravo on, Mister Veliki, rekao je Memedović

"Dobro veče svima. Posle praznične pauze, 'Potera' se vraća na vaše ekrane, i to epizodom sa našim najstarijim i najiskusnijim tragačem Miloradom Milinkovićem. Kao što znate, on nas je u međuvremenu, nažalost, napustio", rekao je večeras voditelj Jovan Memedović kada je počeo kviz "Potera".
Nakon dve nedelje pauze, vratila se "Potera". Pred početak kviza voditelj Jovan Memedović održao je emotivan govor u čast tragaču.
"Mi ćemo pamtiti Milorada kao vrsnog poznavaoca filma, književnosti, istorije, fudbala, umetnosti i mnogih drugih oblasti o kojima nas je uvek kroz anegdote edukovao. U narednim mesecima, kao najbolji omaž gledaćete unapred snimljene epizode u kojima je u ulozi tragača upravo on, Mister Veliki", rekao je Memedović.
Foto: Printskrin/RTS
Prikazan je zatamnjen ekran sa imenom i prezimenom Milorada Milinkovića, godine njegovog rođenja i smrti.

Da podsetimo, Miloradu Milinkoviću se slošilo na Božić kada je otišao u crkvu u Jabukovcu da se pričesti. U jednom trenutku se srušio na zemlju, a ljudi koji su bili na licu mesta odmah su pozvali Hitnu pomoć, međutim, nije mu bilo spasa.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari