Rad pao sa penala na Banjici, Javor konačno dobio Voždovac

16.12.2020

17:43 >> 17:45

0

Ivanjičani posle šest godina dobili zmajeve u Ivanjici

Došao je kraj seriji pozitivnih rezultata Voždovca u duelu sa Javorom u Ivanjici. Tim trenera Igora Bondžulića uspeo je posle šest godina čekanja konačno da savlada ekipu iz Beograda rezultatom 3:1 (2:1)golvima Lukovića u 3. iz penala, Ilića u 45. i Nikolića u 52. minutu, dok je za goste pogodio Putinčanin u 41. minutu.

Bačka se u lepom svetlu prikazala protiv Crvene zvezde, ali protiv Radničkog na svom terenu nisu sačuvali bod. Izgubili su ga u sudijskoj nadoknadi vremena zahvaljujući pogotku iskusnog centrafora Kojića, koji je tako postavio konačnih 1:2.

U Užicu je Mačva napravila veliko iznenađenje minimalnom pobedom (0:1) nad Zlatiborom, a Subotičani ga nisu dozvolili na Banjici u susretu sa Radom. Gol odluke postigao je Milošević iz penala u 35. minutu.

Istim rezultatom završen je i meču u Surdulici, gde je Čukarički dobio Radnik, a jedini gol na meču bio je delo Ezea u 15. minutu. U poslednjem jesenjem kolu jedini meč bez golova odigrao se u Kruševcu između Napretka i Novog Pazara.