Šerif vratio Zvezdu, Katai sa penala doneo preokret! Ludo je na Marakani! (VIDEO)

20.04.2024

20:07

0

Autor: A. S.

Pravi derbi!

Sve oči su večeras usmerene ka Marakani gde se igra 173. večiti derbi, a na terenu je pravi spektakl.

U prvom poluvremenu viđen je po pogodak na obe strane, dok je u drugom delu igre sve dodatno uzavrelije. Partizan je stigao do vođstva preko Severine, ubrzo je precizan bio i Aleksandar Katai, ali je njegov pogodak nakon VAR procene, poništen.

Međutim, domaćin se na Marakani nije predavao, već su u nastavku bili još motivisaniji, pa je Šerif Ndiaje, koji je i bio u ofsajdu kod gola Kataija, vratio Zvezdu u igru.

Bilo je to u 90. minutu, za 2:2, a igraće se još nekih 15-ak minuta, koliko je odlučeno da traje nadoknada vremena.

A kada je krenula nadoknada vremena, usledio je i penal za crveno-bele. Pokazivao je Nikola Antić da je kontakt sa Osmanom Bukarijem bio van kaznenog prostora, ali sudija nije promenio odluku.