Autor: A. S.

Crno-beli kontrolišu dešavanja u Ljutice Bogdana

Ksander Severina - Copyright MN Press

Na najvećem stadionu u Srbiji, danas se igra 173. večiti derbi i to u prvom kolu plej-ofa Superlige. Pred ovaj susret Crvena zvezda ima sedam bovdova više, ali Partizan nije stigao u Ljutice Bogdana sa belom zastavom.

Iako bez prvog trenera Igora Duljaja i prvog golmana Aleksandra Jovanovića, crno-beli su svesni da je ovo poslednji trenutak da uhvate priključak na tabeli, pa su silovito i krenuli.

Nakon brzog gola Sameda Baždara i odgovora Gelora Kange, prvo poluvreme je okončano rezultatom 1:1, ali crno-beli su imali "keca u rukavu" i u nastavku meča.

Igrao se 56. minut kada je Ksander Severina nadmudrio defanzivnu liniju domaćina i prevario Omrija Glazera.

Bio je Izraelac ljut na svoje igrače, sudija je proveravao pogotak u VAR sobi, ali je na kraju usledilo veliko slavlje grobara.