Juventus se raspadao na Sardiniji, a onda je Vlahović pokrenuo mašinu! Hajlajtsi i golovi u FULL HD formatu na 24sedam! (VIDEO)

0

Autor: G. F.

Majstorija našeg centarfora pokrenula Staru damu u duelu sa Kaljarijem

Vlahović slavi gol Kaljariju - Copyright tanjug/Gianluca Zuddas/LaPresse via AP

Po svemu viđenom u duelu 33. kola Serija A između Kaljarija i Juventusa (2:2), klub iz Torina može komotno da "napravi spomenik" Dušanu Vlahoviću.

Raspadala se Stara dama na Sardiniji, posle 45 minuta gubila sa 2:0 (uz opravdano poništen gol upravo Vlahovića) i delovalo je da joj se smeši nova blamaža.

I tako sve do 62. minuta i izborenog slobodnog udarca. Tada je Vlahović pokazao kakav je majstor fudbala i smestio loptu u mrežu rivala. Živnuli su tada fudbaleri Juventusa i u 87. minutu autogolom Dosene stigli do nerešenog rezultata.

Hajlajtse i golove sa ove uzbudljive utakmice pogledajte u FULL HD formatu samo na 24sedam.