Iz dvojke u keca i 7 plus! Luda utakmica Bornmuta i Lutona u Premijer ligi! Pogledajte u FULL HD na 24sedam!

14.03.2024

12:01

0

Autor: G. F.

Među ljubiteljima fudbala odmah su se pojavile sumnje u regularnost meča

Bornmut - Luton - Copyright Tanjug/John Walton/PA via AP

Spektakularnu utakmicu odigrali su fudbaleri Bornmuta i Lutona.

Zaostali meč 17. kola Premijer lige obilovao je uzbuđenjima, a mnogi ljubitelji fudbala, posebno engleskog, sumnjaju u regularnost ovog duela.

Razlog je već na prvi pogled jasan, kladioničarskim rečnikom došlo je "iz dvojke u keca" sa sve "7+", dovoljno da se pojave spekulacije i sumnja u konačni 4:3 (0:3). Pogledajte hajlajtse sa ove utakmice pa sami procenite ima li mesta pričama o regularnosti utakmice.

Gosti, koji zauzimaju 18. mesto na tabeli strašno su odigrali prvo poluvreme. U 9. minutu Čong je postigao prvi gol, Ogbene u 31. drugi, a kada je Barkli u 5. minutu nadoknade vremena povisio na 3:0 niko nije mogao ni da nasluti da će Luton ostati bez bodova.

Ali je ostao. Solanke je u 50. minutu načeo goste, Zabrani u 62. dodatno smanjio zaostatak, a samo dva  minuta kasnije Semenjo je izjednačio. Isti igrač je u 83. minutu postigao još jedan gol i doneo trijumf Bornmutu, koji se sada nalazi na  prilično bezbednom 13. mestu na tabeli.