Ekskluzivno na 24sedam, Liverpul - Mančester siti! Brutalan derbi Premijer lige, i dalje se šampion ne može ni naslutiti! (VIDEO)

Autor: G. F.

Sve najzanimljivije detalje pogledajte u HD rezoluciji na portalu 24sedam

Liverpul - Mančester siti - Copyright Tanjug/AP Photo/Jon Super

Novo kolo Premijer lige i nov materijal za uživanje!

Posle sile koju je Totenhem demonstrirao u duelu sa domaćom Aston Vilom ljubitelji fudbala mogli su da uživaju u brutalnom derbiju Liverpula i Mančester sitija (1:1).

Pucalo je od fudbala svih 90 minuta, nagledali smo se majstorija, velikih šansi, golove, penal, povredu golmana... Pa i odluka o kojoj će se pričati iz 99. minuta kada je sudija Oliver odlučio da ne pokaže na belu tačku za domaće. Doku je visoko digao nogu i udario Mek Alistera u grudi, ali promene odluke nije bilo. Dići će se prašina zbog ovoga sigurno u Premijer ligi.

Sve to stalo je u ljutu bitku na Enfildu, a baš sve možete videti i na portalu 24sedam u HD rezoluciji.

Remi Liverpula i Sitija najviše je obradovao navijače Arsenala pošto je njihov tim sada prvi u Premijer ligi, zahvaljujući boljoj gol razlici od Liverpula.