Ekskluzivno na 24sedam! Totenhem pregazio Aston Vilu, nema stajanja do Lige šampiona! (VIDEO)

10.03.2024

16:52

0

Autor: G. F.

Fenomenalan "manji derbi" 28. kola Premijer lige i četiri gola u mreži domaćina, sve to u HD rezoluciji

Son slavi pobedu Totenhema - Copyright Tanjug/Nick Potts/PA via AP

Navijači Totenhema danas uživaju u briljantnom izdanju svojih ljubimaca. U "manjem" od dva derbija 28. kola Premijer lige Aston Vila je ugostila Totenhem i pretrpela težak poraz od 4:0.

Ovo znači da su "pevci" prišli današnjem rivalu na samo dva boda zaostatka, a kako imaju i utakmicu manje jasno je da su u boljoj poziciji u borbi za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Posle 0:0 u poluvremenu videli smo moćni Totenhem i golove Medisona u 50, Džonsona u 53, pa Sona i Vernera u zvanično 90. minutu. Bitan momenat se dogodio u 65. minutu kada je Mekgin dobio crveni karton i olakšao posao gostima.

Sve najzanimljvije detalje, šanse i golove možete videti u HD rezoluciji na portalu 24sedam.

A uzbuđenja tek predstoje jer ljutu bitku za prvo mesto biju Liverpul i Mančester siti.