Ekskluzivno na 24sedam! Partizan - Železničar, hajlajtsi i golovi, a sve najvažnije viđeno u prvih 45 minuta! (VIDEO)

02.03.2024

20:37

1

Crno-beli 172. "večiti derbi" čekaju sa bodom više od Zvezde

Fudbaleri Partizana su potvrdili ulogu favorita u utakmici sa ekipom Železničara. Ekipa Igora Duljaja, vodeća na tabeli zadržala je to mesto, pošto je ono bilo na kratko u posedu Crvene zvezde.

U meču 23. kola bilo je 3:1 za crno-bele koji tako u 172. "večiti derbi" ulaze sa bodom više. Poveo je Partizan golom Sameda Baždara, zatim je izjednačio Stefan Hajdin, da bi pitanje pobednika rešio Bibars Natho. Jedan od golova bio je sa bele tačke, a pre toga je usledila i intervencija iz VAR sobe.

U prvom poluvremenu su viđeni svi golovi, a sve najvažnije detalje možete da pogledate ekskluzivno u HD formatu na 24sedam.

Podsetimo, za narednu subotu je zakazan duel sa Zvezdom.

Meč u Humskoj su uživo pratili i košarkaši Partizana.