Mladost odbranila domaći teren, gosti slavili u Subotici i Kruševcu!

Autor: G. F.

Nije nedostajalo uzbuđenja u završnici 14. kola Superlige

IMT slavio u Kruševvcu - Copyright MN Press

Kompletirano je uzbudljivo 14. kolo Superlige! I bilo je zaista sjajno za sve ljubitelje fudbala.

Program je ovog ponedeljka počeo pobedom Partizana na teškom gostovanju Novom Pazaru, a sudeći po rezultatima ovo je bio "mršav" dan za domaćine.

Radnički 1923 slavio je u Subotici pobedu nad Spartakom od 3:1 zahvaljujući mnogo boljoj igri u drugom poluvremenu.

Domaće je načeo Bevis u 65. minutu, Vidakov je u 80. duplirao prednost, a Kerkez autogolom presudio Spartaku. Todoroski je uspeo samo da ublaži poraz u 86. minutu.

Novajlija u Superligi IMT je trijumfalno prošao kroz Kruševac i smestio četiri gola u mrežu Napretka, a svoju sačuvao!

A za sve su "kriva" braća Luković! Luka je postizao golove u 5. i 73. minutu, a Miloš u 30. i 73.

U poslednjoj utakmici kola videli smo i jednu pobedu domaćina. Mladost je u Lučanima bila bolja od Javora sa 1:0 golom Uroša Sremčevića iz 28. minuta.