Tavamba protiv Mitrovića! Prepirka dvojice miljenika Partizanovog juga, jedan je u pravu (VIDEO)

0

Autor: D. P.

Tavamba je nekada dobro govorio srpski

Copyright printscreen

Dvojica bivših napadača Partizana Leandre Tavamba i Aleksandar Mitrović večeras su na suprotnim stranama u šampionatu Saudijske Arabije.

Tavamba od avgusta brani boje Al Akuda posle uspešne četiri sezona u dresu Al Tavouna i sada mu u dresu manjeg kluba predstoji teška borba za opstanak u ligi.

Al Hilal koji posle poluvremena vodi sa 1:0 kao gost suočio se sa grubom igrom domaćina.

Na meti su bili dvojica Srbina Sergej Milinković-Savić i najbolji strelac tima, a posle jednog starta na srpskog veznog igrača sudija je morao da pokaže crveni defanzivcu Tavambine ekipe.

Pre toga je isti igrač s leđa startovao i na Mitrovića, pa je dobro da se sve završilo samo prekršajem, iako je bilo očigledno da je "gađao" desnu potkolenicu Srbina.

Ta oštrina domaćih bila je očigledno povod za nešto žučniju raspravu dvojice "grobara" dok su išli prema svlačionicama na pauzu.

Al Hilal vodi golom Majkla na asistenciju Malkoma u 10. minutu. Mitroviću je poništen gol početkom drugog poluvremena.