Ekskluzivno na 24sedam: Napredak - Voždovac, golovi i hajlajtsi prvog poraza Zmajeva (VIDEO)

02.09.2023

20:58

0

Borisav Burmaz samo ublažio poraz

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Napretka pobedili su kao domaćini Voždovac rezultatom 2:1 u meču šestog kola Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Milana Bojovića iz penala u 14. minutu, a Dušan Stoiljković je u 23. duplirao prednost popularnih "čarapana". Sve je što je Voždovac uspeo da uradi je da smanji prednost domaćina golom Borisava Burmaza iz penala u 65. minutu.

Napredak je zahvaljujući drugoj pobedi u Superligi stigao do sedam bodova i 10. mesta.

Kruševljani će u narednom kolu, posle reprezentativne pauze, u goste Novom Pazaru.

Voždovac, koji je u prethodnom kolu pobedio Crvenu zvezdu 3:2, ostaje na četvrtom mestu sa devet bodova. U narednom kolu Voždovac će dočekati lučansku Mladost.