Spektakularan debi Kejna u Bundesligi! Gol i asistencija za ubedljivo slavlje Bajerna u Bremenu!

18.08.2023

22:56

0

Bavarci dugo lomili Verder posle ranog vođstva, a onda je engleski napadač prekinuo mučenje

Copyright Profimedia

Branioci titule prvaka Nemačke, fudbaleri Bajerna, pobedili su kao gosti Verder (4:0) u prvom kolu Bundeslige, uz odličnu partiju Harija Kejna, koji je postigao gol i upisao asistenciju.

Doskorašnji kapiten Totenhema je već u četvrtom minutu asistirao Liroju Saneu, da bi golom u 74. minutu, posle dodavanja Alfonsa Dejvisa, duplirao prednost Bajerna.

Novim golom Sane je u 90. minutu povećao na 3:0 posle asistencije rezerviste Tomasa Milera.

Dejvis je stigao i do druge asistencije na meču, u četvrtom minutu nadoknade, kad je dodavanjem omogućio Matisu Telu da se upiše u strelce.

Izvor: Tanjug