Čukarički Partizanu diše za vrat! Brđani „okrenuli“ Voždovac u malom gradskom derbiju!

22:15

0

Domaćin na Banovom brdu slavio 3:1 i uključio se u borbu za drugo mesto

Fudbaleri Čukaričkog slave gol protiv Voždovca - Copyright MN Press

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu ekipu Voždovca rezultatom 3:1 (1:1) u meču 27. kola Superlige Srbije.

Golove za domaći tim postigli su Stefan Tomović u 23, Marko Docić sa penala u 55. i Đorđe Ivanović u 61. minutu. Jedini strelac za goste bio je Borisav Burmaz sa penala u 21. minutu.

„Brđani“ su se ovim trijumfom približili Partizanu na samo bod zaostatka i ujedno se u potpunosti priključili ravnopravnoj borbi za drugo mesto koje naredne sezone vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Čukarički je četvrti na tabeli SLS sa 53 boda, dok je Voždovac sedmi sa 39. Čukarički će u narednom kolu gostovati ekipi Radničkog u Nišu, dok će Voždovac na svom terenu dočekati Javor.