17:03

0

Brđani na svom terenu savladali Radnik minimalnim rezultatom

Detalj sa meča Čukaričkog i Radnika - Copyright MN Press

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Beogradu ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 1:0 (0:0) u prvom meču 25. kola Superlige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Nemanja Tošić u 82. minutu.

U 87. minutu je isključen trener Radnika Slavoljub Đorđević, koji je prethodno žestoko protestovao kod glavnog sudije Predraga Janjuša.

Čukarički je vezao treći uzastopni trijumf i na tabeli SLS se izjednačio sa Partizanom, koji svoj meč 25. kola Superlige igra u sredu. Radnik poslednji sa 16. Čukarički će u narednom kolu gostovati Vojvodini u Novom Sadu, dok će Radnik na svom terenu dočekati Javor.

Danas će biti odigrana još dva meča 25. kola SLS, a sastaće se: Napredak - Spartak (16) i Voždovac - Vojvodina (18).

U ponedeljak su na programu tri meča 25. kola SLS: Novi Pazar - Radnički (KG) (14), Javor - Mladost (L) (16) i Mladost (NS) - Radnički (N). U utorak će biti odigran derbi meč ovog kola, a TSC će u Bačkoj Topoli od 18.30 sati dočekati Crvenu zvezdu.

Poslednji meč 25. kola SLS na programu je u sredu od 18.30 časova, a u Beogradu će se sastati Partizan i Kolubara.

Izvor: Tanjug