Pogledajte golove sa duela Crvene zvezde i Dinama! Pešićeve majstorije, Ivanićeva rutina! (VIDEO)

Autor: G. F.

Crveno-beli zabeležili novi trijumf na pripremama u Turskoj

Aleksandar Pešić daje gol - Copyright FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su sa Dinamom iz Tbilisija četvrti pripremni meč u Turskoj. Video je trener Miloš Milojević ono što je trebalo da vidi, a imali su šta da vide i gledaoci.

Držali su visok tempo i jedni i drugi, a mi vam na jednom mestu donosimo golove sa ovog meča. Slavila je Zvezda sa 3:2 (1:2)!

Povela je Zvezda zahvaljujući brzim nogama i brzom razmišljanju napadača Aleksandra Pešića.

Dinamu su bila potrebna tri minuta da preokrene rezultat, a strelci su bili Omar i Konsalveš.

I drugi gol za crveno-bele delo je iskusnog Pešića koji je sa nekoliko metara zatresao mrežu rivala.

Novi preokret na utakmici, sada u korist Crvene zvezde doneo je Mirko Ivanić u 75. minutu. Posle centaršuta Kange najbolje se snašao i sa desetak metara poslao loptu po zemlji u ugao gola Dinama.

Nova pripremna utakmica i nova pobeda Zvezde. Ima razloga za zadovoljstvo.