Šmekerski potez Lazetića! Pogledajte "panenku" bivšeg napadača Zvezde u Superkupu (VIDEO)

13.12.2022

17:58

0

Arsenal bio bolji i posle 90 minuta, ali i u penal seriji

Marko Lazetić izvodi penal - Copyright Printscreen/Twitter/@MilanPosts

Fudbaleri Arsenala i Milana odigrali su prijateljsku utakmicu u okviru Superkupa u Dubaiju, na stadionu "Al Maktum". Uspešniji je bio londonski tim, koji je meč rešio u svoju korist posle 90 minuta. Bilo je 2:1 za "tobdžije", za koje su strelci bili Martin Edegard i Rajs Nelson.

Utešni pogodak za "rosonere" dao je Fikajo Tomori, u 78. minutu, ali su nakon 90 minuta ipak izvođeni penali.

Za Milan je od 56. minuta igrao mladi srpski napadač Marko Lazetić, a u 74. minutu šansu je dobio i Rade Krunić.

Upravo je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde bio strelac u penal seriji. Lazetić je u četvrtoj seriji smanjio na 4:3, golman Ćiprijan Tatarušanu je odmah zatim zaustavio mladog napadača Meta Smita, ali je promašaj Radeta Krunića u petoj seriji značio da je Arsenal dobio na penale.