Lazetić daje golove, Simić spasava na gol-liniji! "Orlići" zaslužni za veliku pobedu Milana (VIDEO)

02.11.2022

23:44

0

Italijanski tim bio bolji od Austrijanaca

Omladinska LŠ, Milan - Salcburg - Copyright Printscreen/Twitter/@UniversoACMilan

Omladinci Milana su upisali novu pobedu u Ligi šampiona. Podmladak "rosonera" je kao domaćin savladao Salcburg rezultatom 2:1, a jedan od strelaca bio je i Marko Lazetić.

Poveli su Austrijanci u 48. minutu, preko Cetenija Janoa, ali samo dva minuta kasnije izjednačenje je doneo mladi srpski napadač, bivši fudbaler Crvene zvezde.

Već u 52. minutu, Gabrijele Alezi je postavio konačan rezultat. U 64. minutu, Lazetić je i zamenjen. Sve vreme za Milan je igrao i još jedan "orlić", Jan Karlo Simić, koji je u prvom poluvremenu spasao siguran gol.

U grupi, Milan je ubedljivo prvi. Posle šest mečeva ima 14 bodova, a prate ga Salcburg, zagrebački Dinamo i Čelsi.