Saudijski komentator u ekstazi kod drugog gola Argentini: Biće dobro ako je srce izdržalo ogromno uzbuđenje (VIDEO)

22.11.2022

12:44

0

Nezaborabih minut i po koji će ući u istoriju saudijskog fudbala

Copyright Tanjug/AP

Da li je ostao živ?

Komentator utakmice Saudijska Arabija - Argentina bio je baš u velikom emotivnom naboju kada je njegova ekipa postigla vodeći gol. Toliko je sreće emitovao da se opravdano postavljalo pitanje da li će mu srce izdržati udar adrenalina zbog pogotka Al Davsarija.

Na društvenim mrežama "šeruje" se njegov prenos i trenutak kada se bogu zahvaljuje za pogodak koji će, ispostaviće se, biti uvod u prvu veliku senzaciju na Mundijalu u Kataru.

Saudijska Arabija je pobedila rezultatom 2:1, iako su favorizovani "gaučosi" poveli iz penala preko Lea Mesija već u 9. minutu utakmice. U nastavku su totalni autsajderi uspeli da naprave veliki preokret i iznenađenje, jedno od najvećih u istoriji svetskih šampionata.